BURSAMANŞET

Başkan Yardımcısı Koronavirüse yenildi

Bursa’da pazaryeri denetimi sırasında koronavirüse yakalanan 64 yaşındaki Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Demir, bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Belediye Başkanı ise yardımcısının ölümünün ardından, Çekiç gibi dediğim adamlar bile ölüyor” diyerek herkesi uyardı.

Gemlik Belediye Başkan yardımcısı Bayram Demir, pazaryeri denetimine katıldıktan birkaç gün sonra test yaptırmış ve testinin pozitif çıkması üzerine hastanede tedavi altına alınmıştı. Tedavi gördüğü hastanede yoğun bakıma alınan emekli öğretmen ve Belediye Başkan yardımcısı Demir, fenalaşarak alındığı yoğun bakımda yaşamını yitirdi.
“ÇEKİÇ GİBİ ADAMLAR ÖLÜYOR”
Başkan Yardımcısının vefat ettiği haberini büyük bir üzüntü ile öğrenen Gemlik Belediye Başkanı Uğur Sertaslan dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Sertaslan, “Benim gözümde çekiç gibi sapa sağlam dediğim bir adam koronavirüs’ten öldü. Durum aslında bu kadar ciddi. Bu ciddiyeti insanlarımızın anlaması gerekiyor. Sevdiğimiz insanları kaybediyoruz” diyerek vatandaşları kurallara harfiyen uymaları konusunda uyardı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu