MANŞET

Kırmızı ışıkta kurşun yağmuru

Bursa’da gece mesaisine giden fabrika işçisi 25 yaşındaki Kaan Özel, otomobiliyle ışıklarda durduğu anda motosikletli bir şahıs tarafından silahlı saldırıya uğradı. Bacağına 3 mermi isabet eden işçi hastaneye kaldırıldı.

Otomotiv yan sanayi fabrikasında çalışan ve evinden çıkıp işe gitmek için otomobiliyle yola koyulan Kaan Özel, Osmangazi’ye bağlı Gedelek kavşağına geldiğinde kırmızı ışıklarda beklemeye başladı.

Bu sırada otomobilin yanına yanaşan motosikletli saldırgan, aracı adeta kurşun yağmuruna tutup kaçtı. Silahlı saldırıya uğrayan Özel, acı içinde otomobilini kavşağın karşısındaki fabrikaların önüne çekip araçtan indi ve yere yığıldı. Fabrika işçilerinin durumu fark etmesi üzerine bölgeye Jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

BACAĞINA 3 KURŞUN İSABET ETTİ
Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği Kaan Özel’in bacağına 3 kurşun isabet ettiği 2 kurşunun bacağında saplı kaldığı belirlendi. Ambulansla hemen Bursa Şehir Hastanesine sevk edilen işçi tedavi altına alındı. Jandarma ekipleri, araç içinde ve çevresinde incelemeler yaparken, saldırganın yakalanması için geniş çaplı çalışma başlattı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu